SIK SORULAN SORULAR

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.
Online Mağazanın siparişleri için teslimat ücretleri nelerdir?

Mesafeli Sözleşme şartlarında geçen ve ürün alımında belirtilen şartlar geçerlidir.

Online Mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilir?
 • Kredi Kartı
 • Havale / EFT
 • Kapıda ödeme
Teslimat ne kadar sürecek?

SinBlok ürünümüz sipariş ettikten sonra en geç 4 gün içerisinde adresinize kargo ile teslim edilir

Çevrimiçi Mağazada alışveriş ne kadar güvenli?

SSL Sertifikası nedir?

SSL, Güvenli Yuva Katmanı – Secure Socket Layer’ın kısaltmasıdır. Kulağa karmaşık gelebilir ancak değildir. SSL Sertifikaları web sitenizin kimliğini doğrular ve ziyaretçilerin siteye gönderdiği ve siteden aldığı bilgileri şifreler. Bu, hırsızların site ve müşterilerimiz aranızdaki herhangi bir alışverişi gizlice izlemesini engeller.
Siteyi koruyan bir SSL Sertifikası olduğundan, girdiğiniz güvenli sayfadaki bilgilerin gizli olduğundan ve siber dolandırıcılar tarafından görüntülenemeyeceğinden emin olabilirsiniz. 

Güven, SSL protokolünün temelidir ve bu, katı doğrulama yönergelerine uyduğumuz anlamına gelir. Online Mağazamız’ın hassas verilerin güvenliği COMODO RSA Domain Validation Secure Server CA tarafından karşılanan Güçlü SHA2 temelli PositiveSSL imza algoritması ile korunmaktadır. Bugün piyasada bulunan en güçlü şifrelemedir ve kırılması neredeyse imkansızdır.

Gizlilik İlkeleri

SinBlok, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. SinBlok, sizin izninizle bu bilgileri aşağıda ki amaçlar için kullanacaktır:

 • Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek.
 • Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili SinBlok personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. SinBlok, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler SinBlok tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

SinBlok Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız destek@sinblok.com ‘a başvurunuz.

Siparişten sonra tam olarak ne olur?

Siparişiniz düşüp onaylandıktan sonra depomuzdan istediğimiz ölçüde ürün hemen hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

Siparişim için fatura gönderiyor musunuz?

Ürünlerimizin tümü faturalıdır. İrsaliyeli fatura ile kargoya eklenmekte ve ürünle beraber size teslim edilmektedir.

Alüminyum profil renkleriniz nelerdir?

Sineklikler de alüminyum profiller kullanılmaktadır. En çok tutan renkler olan

 • Beyaz
 • Düz Kahve
 • Elosal Gri (Boyasız Alüminyum)
 • Vizyon Gri
 • Antrasit Gri
 • Budaklı Fındık (Transferli)
 • Budaklı Altın Meşe (Transferli)
 • Budaklı Maun (Transferli)

stoğumuzda tutmakta ve imal etmekteyiz. Büyük miktarda özel siparişler olması durumunda istenilen renkte sineklik üretimi yapabilmekteyiz.

aynı profiller değişik gün ışığında renk farklılıkları görebilirsiniz. Bu güneş ışıklarının gücü, açısı ve dalga boyu ile ilgilidir.

Renklerin koyuluk ve açıklıklarına bakarken buna dikkat etmelisiniz.

Tüller hangi maddeden imal edilmekte ve renkleriniz nelerdir?

Tüller de hava geçirgenliği olması, ışığı soğurması, çarpmaya karşı ayırt edilebilir olması için gri ton renklerindedir. Kullandığımız pileseli  sineklik tülü %100 polyester malzemeden üretilmiş, dış etkenlere ve iklim değişikliklerine, nem  ve  güneş ışığı gibi etkenlere karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür, kolay temizlenir.

DENİZLİ A PLAST PVC KAPI PENCERE AKS. OTO. İNŞ. G. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

GÖKPINAR VD. 2910851650  
Kuveyt Türk Bankası – Denizli Çınar Şubesi
IBAN TR83 0020 5000 0956 5538 6000 01

Tel-Fax: +90(258) 251 2 017   GSM: +90(545) 442 7 442
SÜMER MAH. ÇAL CAD. NO:21/1A MERKEZEFENDİ DENİZLİ

BİZE MESAJINIZI YAZIN